O mně

Předpokládám, že když jste kliknuli na ikonku „O mně“, že se budete chtít něco dozvědět o pisateli stránky. Hm, co bych vám o sobě mohl nakukat? :-)

Jmenuji se Jarda a mám rád fyziku. :-) V době psaní bakalářky jsem (kupodivu) student bakalářského studia, obor Fyzika na MU. Ještě vám ukáži svoji profilovou fotku, abyste mě poznali, až mě potkáte na ulici. :-)

Profilová fotka.

Stačí? Nebo jste se chtěli dozvědět i něco více? :-)

Pokud se vám tato stránka líbila, budu rád, když ji budete šířit dále. Jen, prosím, šiřte tento odkaz: www.udif.cz/paultrap . Doufám, že již brzy se vyřeší technické problémy a budu moci tyto stránky přesunout tam, kam patří, na stránky ÚDiFu. ÚDiF je parta skvělých lidí popularizující vědu a předvádějící experimenty pro školy a veřejnost. Jsem rád, že se mezi ně mohu zařadit. :-)

Pokud by si někdo chtěl přečíst moji bakalářskou práci, tak je ke stažení zde, přiložená videa pak tu nebo na youtube. A to už je ode mne opravdu vše.

3 Responses to “O mně”


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by WordPress. Designed by elogi.
Upraveno uživatelem Sawyer007.